Jdi na obsah Jdi na menu
 


Charitativní sbírka v Libochovicích

18. 4. 2014

 

Výtěžek z charitativní sbírky
 
Město Libochovice, rozhodnutím rady v listopadu 2013, zaštítilo veřejnou sbírku pro Kočičí azyl Lucky Černiv. Sbírka probíhala od 7. prosince do 5. března. Začala na 1. adventních trzích, kde občané koupí výrobků žáků Základní školy Libochovice či bižutérie vyrobené paní Pavlínou Zárubovou, přispěli na kočičí azyl. Částka získaná prodejem výrobků byla celá odvedena azylu.
Příspěvky bylo možno vhodit také do kasičky nebo poslat na účet azylu.
K naší sbírce se také přidala Mateřská škola Libochovice, která nashromáždila velké množství krmení pro kočičky.
Paní Jana Zárubová děkuje všem lidem, kterým není lhostejný osud opuštěných zvířat a svými příspěvky jí pamáhají v její nelehké práci. Činnost v azylu je zcela dobrovolná a není nijak dotovaná státem. Vítá tedy každou sebemenší pomoc pro své svěřence, a to nejen kočky, ale i staré nemocné neumístitelné psy a další malá zvířata. Vybraná částku bude využita na veterinární péči svěřenců azylu.
Ráda bych poděkovala vedení města Libochovice, ředitelům základní a mateřské školy, učitelům těchto škol a také žákům za jejich výrobky. Bez této podpory by tato akce nebyla smysluplná a úspěšná a pomoc pro azyl tak hodnotná.
Poděkování patří také lidem, kteří přispívali a nakupovali, jejich štědrost byla obdivuhodná.
Celkem se vybralo 13.456 Kč.
Tato částka byla paní Zárubové slavnostně předána ve středu 12. března na Městském úřadě Libochovice.
Pokud byste chtěli i nadále pomáhat azylu, můžete posílat (nejlépe pravidelně, trvalým příkazem) na účet azylu i drobnou částku. Číslo účtu je 1005659319/0800.
 
Děkuji Vám. Jitka Lišková
5.jpg4.jpg