Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobročinný bazar - výsledek

26. 2. 2012

V sobotu 18.2.2012 se konal první bazárek, který byl ve prospěch našich koček. Cílem bylo prodat drobné i větší dárky a výrobky, které jsme získali, vyrobili, nebo nám darovali lidé. Po internetu se takové drobnosti špatně prodávají, proto jsme přistoupili k takovému řešení, že spojíme bazárek se dnem otevřených dveří v azylu. Dáme možnost přijet návštěvníkům, prohlídnout si naše kočkárium, nový výběh,  naše kočky (ty, které nezdrhnou) a  taky možnost si popovídat o svých kočkách, zeptat se na věci, které se občas s kočkami stávají a nikde se o nich nedočtete. 

Měli jsme velkou obavu, jestli někdo přijede, konala se zrovna výstava koček, počasí bylo všelijaké, naštěstí již nemrzlo. Akce dopadla dobře. Na to, že je to začátek pravidelné akce, byl výsledek více než uspokojující.  Podařilo se prodat věci, za které můžeme nechat vykastrovat kočku a kocoura. Jedna kočka našla adoptivní rodiče.  A jeden kocourek - Zoránek - našel nový domov. 

Protože se tento způsob prezentace azylu a zároveň prodeje drobného bazárku osvědčil, rozhodli jsme se, že z něj uděláme pravidlo.  Bude se opakovat  každý měsíc, jednou za měsíc upozorním na stránkách, že se v určitou sobotu opět koná den otevřených dveří s prodejem bazárkových věcí.   Nejsou tu věci jen pro zvířata, ale i knihy, korálky, svíčky, hrnečky,  pletené ponožky,  a spousta dalších drobností, které můžou někomu udělat radost.  A zároveň tak přispět na kastraci dalšího zvířátka.

Další akce se bude konat  v sobotu 17.3.2012  v době od 10 do 16 hodin.

kocici_bazarek_003.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

kocici_bazarek_004.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

kocici_bazarek_002.jpg