Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pejsek Beník

6. 8. 2012

Požadali nás o pomoc při nalezení domova pro pejska Beníka, který je v této chvíli v útulku www.azylek-bucifalek.estranky.cz

722 789 385
Žandov u Č.L.


Napsali o něm:
Beníček je vhodný pejsek do bytu i ven k domečku se zahrádkou,potřeboval by
ale nejspíše páníčka nebo paničku,  která by se mu věnovala pokud možno co
nejvíce hodin, Beníček se upne na člověka velkou psí láskou a nechce být potom sám, nevyje nějak hodně, spíše kňourá. Je v pohodě na procházkách, vodítko si nechá už  připnout úplně v pohodě, k chlapům je už taky důvěřivý, nevadí mu ani rychlý pohyby, jediný  co nemá rád když se něj křičí, to jsme zkoušeli a to se sebere a jde  pryč, ale jinak na procházkách chodí volně, bez vodítka a neuteče. Miluje děti, hrozně rád se mazlí, spí v posteli, leží u nohou, nic neničí.
 

Beníček je pohodový pejsek, který už poznal, že se mu nebude ubližovat, svůj
domov si hlídá, když někdo zazvoní, štěká, jinak néé, leží vzorně na koberečku celý den, na zahradě je volně, neutíká z ní, je zlatíčko. Doporučuji starším lidem se zahrádkou nebo mamině na mat.dovolený, ale potom bude problém až maminka půjde do práce, starší lidi v důchodu by byli ideální, k baráčku se zahrádkou nebo klidně i do paneláku ale i procházky bude vyžadovat, miluje je. Vydrží bez venčení i 12.hodin. (to byla ale jen zkouška, jak dlouho vydrží, to není pravidlo a nedoporučuji to). Je plně očkovaný, vykastrovaný, odčervený. Místo po popáleninkách je zahojený, ale už na těch místech nenarostou chlupy.
Je to ZLATÍČKO!!!

prochazka_psi_10.7.2012_004.jpgbenicek_po_ostrihani_002.jpgbenicek_kastrace_19.7.2012_003.jpg

na procházce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

po ostříhání

 

 

 

 

 

 

 

po kastraci