Jdi na obsah Jdi na menu
 


► NABÍDKA KOČEK

Na této stránce najdete kočky z útulku Černiv určené k adopci, které hledají nový domov u dobrých lidí. Mnohdy mají za sebou nejen těžké období, ale i těžká zranění nebo nemoci. Kočičky v nabídce jsou vyléčené a připravené začít život v nové rodině.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 

Příspěvky

Casanova

20. 1. 2018

azyl-adopce-utulek-kocour-casanova.jpg

Krásný velký hodný kocour byl nalezen na silnici poblíž Duchcova a už absolvoval kastraci. Vypadá že je mladý, asi 2 roky, má krásné bílé zuby a něžné srdíčko. Hned se mazlil a vtíral se do náruče, asi byl moc rád, že ho někdo našel. Má nezdolný apetit. Líbilo by se mu v domě se zahradou, rád chodí ven.

 

Bubu

6. 1. 2018

azyl-adopce-utulek-kocka-bubu1.jpg

Kočička Bubu pochází z listopadového odchytu v lokalitě Vrbičan. V místě všechny kočičky krmila hodná paní, bohužel se obávala o jejich životy. Blízko je škola, jejíž žáci po kočičkách házeli kameny a všelijak jim ubližovali.

Fotka pod textem je pořízena těsně po odchytu a já si nebyla jista, zda její výraz představuje znechucení, naštvání, uražení nebo něco ještě úplně jiného. Kouká jak bubák, tak se jméno nabízelo samo.

Holčička měla nějakou dobu na mále, byla masivně začervena a umírající červi jí otravovali organismus. Je to ale velká bojovnice a z naštvaného výrazu už zůstalo jen to jméno.

azyl-adopce-utulek-kocka-bubu.jpg

 

Gábinka

6. 1. 2018

azyl-adopce-utulek-kocka-gabinka.jpg

Gabča - asi 4 měsíce

do azylu se dostala jako asi 3-4 týdenní kotě vytažené někde ze škarpy, vypadala, že to nepřežije. Byla krmena mlékem pro kotata po 3-4 hodinách, nechtěla moc papat. Po pár dnech si čuchla k syrovému srdci a začla se cpát, od tý doby papá hezky. Masíčko všeho druhu - syrové i vařené, konzervičky Cosma, v nejhorším i Felixe pro kotata v želé,
strouhaný tvrdý sýr, jogurt, tvaroh.

Gábinka si velmi rozumí s kocourkem Hugem a do adopce půjdou jen spolu.


Gabča má černou srst s bílými chlupy vespod, při hlazení proti je
prošedivělá, je jednou očkovaná, druhé ji čeká v 1.polovině ledna. Na blechy,
klíštata a červy dostala Advocate. Se záchůdkem nemá sebemenší problém.

Gábi je v Lounech u paní Ireny 604 585 954.

 

Valinka

27. 12. 2017

azyl-adopce-utulek-kocka-valinka.jpg

Rezavá číča byla nalezena 16.12.2017 večer na silnici mezi obcemi Mnichovský Týnec a Chraberce poblíž Loun v husté chumelenici. Je to holka, bud britka nebo kříženec britky, není tlustá, ale huňatá, zbodla skoro sama celou konzervu felixe a uvelebila se p. Ireně v posteli na polštáři, mazel, klidná, na Renetku ani nezavrčela, když se k ní hned tulila. Majitel se neozval. Zájemci volejte paní Irenu 604 585 954.

 

Stella

19. 12. 2017

azyl-adopce-utulek-kocka-stella1.jpg

Stellince je nyní (k prosinci 2017) 7 měsíců a je kastrovaná.

Nalezena byla jako malinké asi 20ti denní koťátko. Absence mateřské péče - a hlavně mateřského mléka - se ukázala velmi problematická. Stella měla hodně nemocná očička, šla ze zánětu do zánětu, několikrát to vypadalo, že o ni přijdeme. Její touha přežít a žít spolu s neúvnavnou péčí paníé Jany ale vykonaly své. Stella je nyní úplně zdravá mladá kočičí dáma a hledá gauč, na kterém by náležitě vynikla a posluhy, kteří by se o ni postarali s láskou až do konce jejích devíti kočičích životů.

azyl-adopce-utulek-kocka-stella.jpg

azyl-adopce-utulek-kocka-stella2.jpg

 

Kelinka

11. 12. 2017

azyl-adopce-utulek-kocka-kelinka.jpg

Kelinka byla nalezena prochladlá a hladová v lovosickém TRCZu. Podle RTG má zlomeninu pánve staršího data, která ji hodně bolí. Čeká ji nyní rekonvalescence 6 týdnů s maximálním omezením pohybu. Také bylo zjištěno, že byla už v minulosti kastrovaná. Kelinka určitě žila u lidí v bytě, chová se jako jedináček – nemá ráda ostatní kočičky, bojí se jich. Je moc hodná a trpělivá, k lidem přítulná.

 

Lada

11. 12. 2017

azyl-adopce-utulek-kocka-lada.jpg

2 - 3 roky stará kočička (k prosinci 2017), kastrovaná

Ladušku jsme spolu s dalšími kočičkami odchytli na konci listopadu 2017 v jednom objektu ve Vrbičanech. Nedaleko tohoto objektu je škola. Někteří žáci kočičkám záměrně ubližovali a házeli po nich kameny. Paní, která zde kočičky krmila (a byla ráda za zbavování myší), nás požádala o jejich odchyt. Kočičky tam opravdu byly v nebezpečí života.

Podle paní krmičky se Lada přitoulala na místo zcela nedávno. Asi jí někdo řekl, že odtud poputuje rovnou do tepla útulku k plným mističkám.

 

Josífek

11. 12. 2017

azyl-adopce-utulek-kocour-josifek.jpg

Nového člena azylové smečky kocourka JOSÍFKA nikdo nemusel odchytávat, přistěhoval se sám. Paní Jana se divila, že ježci pořád ujídají granule i když už by měli dávno spát, ale pachatelem byl Josífek – hladový zubožený vychrtlý mourek. Je to mladý kocourek, maximálně roční. Kulhá silně na zadní nožičku. Již je po kastraci a je to kupodivu vstřícný hodný mazlík, nechá se vzít do náruče a s potěšením chovat a tulí se i k ostatním kočičkám. Po týdnu v azylu je stále ještě hladový a viditelně si užívá jídlo i společnost a ochranu.

 

Mazlenka

19. 11. 2017

azyl-adopce-utulek-kocka-mazlenka.jpg

mladá asi 6ti měsíční kočička  nalezená v Lovosicích. Žila určitě v bytě je čisťoučká a zdravá. Má velký hlad a ochotně baští vše co dostane. K lidem je přátelská, paní Jana ji může hladit a chovat.

 

Drobek

10. 11. 2017

i563546223.jpg

Drobek, k listopadu 2017 asi 2 - 3 letý, bydlel ještě se dvěma kamarády u jedné hodné paní. Ta však byla velmi stará a ve věku 92 let svoje miláčky navždy opustila. Příbuzní opět bohužel neměli možnost si je vzít. Kočičky byly delší dobu u paní, která ovšem ze zdravotních důvodů se o ně nedokázala správně starat, takže kočičky bydlely údajně ve sklepě.Všechny tři byly ve špatném výživovém stavu a tak strašně zablešené, že to překvapilo i naši paní veterinářku. Blechy jim kožíškem přímo hýbaly a kočičkám vypadávala srst a pokožka byla velmi podrážděná, navíc měli těžký ušní svrab a k tomu i plíseň v kožíškách.

Nyní je Drobek již dávno v pořádku. Je z něj krásný kus kocoura, který se těší na něžnou člověčí náruč v teple domova.

 

koťata z Třebívlic

10. 11. 2017

23319413_1445700808818010_9193945394392136246_n.jpg

 

 

 

 

 

 

23376132_1445701045484653_1243058654615417501_n.jpg

 

 

23376347_1445701115484646_476194763939611666_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domov hledají zbylá 3 koťata ze zachráněné pětky v Třebívlicích. Je to dvouměsíční šedomouratý chlapeček, dvouměsíční černá dlouhosrstá holčička a třetí je trochu starší – asi tříměsíční bílomouratá kráska – také holčička.

 

Světluška

7. 11. 2017

photo0022.jpg

 

Kočička nalezená v Lovosicích dostala jméno SVĚTLUŠKA. Je asi dvouletá ( k listopadu 2017) a nejspíš se ztratila. Světluška je hodná kočička zvyklá na lidi, i když je zatím trochu vykulená.

azyl-adopce-utulek-kocka-svetluska.jpg

 

Chotísek

7. 11. 2017

azyl-adopce-utulek-kocour-chotisek.jpg

azyl-adopce-utulek-kocour-chotisek1.jpg

K listopadu 2017 asi 4 měsíční kotě z obce Chotiměř. Kocourek by se měl spíš jmenovat Létavec. Přiletěl totiž na zahradu jednoho domu přes plot. Také způsob, jak se "postarat " o nepohodlného živého tvora...

Chotísek by nutně potřeboval domov, kde by byl milovaným jedináčkem. V azylu si s ostatními kočičkami nerozumí, straní se jich.

 

 

Hugo

30. 10. 2017

utulek-azyl-adopce-kocour-hugo.jpg

Naše depozitářka Krista má nový přírůstek – maličkého kocourka HUGOUŠKA. Koťátka byla tři, byla nalezena v obci Klapý a dvě z nich už jsou umístěna v adopci. Hugoušek na svůj domov teprve čeká. Je hodně mazlivý, už umí chodit na kočičí záchůdek a hezky papá – nejvíc mu chutná masíčko.

Hugo byl od paní Kristy převezen do Loun, Kdo by chtěl kocourkovi poskytnout domov, volejte prosím 604 585 954, p. Irena.

 

Pedro

28. 9. 2017

azyl-adopce-utulek-kocour-pedro.jpg

azyl-adopce-utulek-kocour-pedro1.jpg

  Krásný velký kocour nalezený u Siřejovic. Zachránila ho paní, která zde již v minulosti zachránila několik opuštěných koťat. Pedro je kastrovaný cca 6-8 letý zrzavý červený hodný kocourek. Pobýval v areálu továrny, kde ho krmili a po dvou měsících ho našli zraněného, sraženého autem. Ošetřila ho MVDr. Dubická. Pedrovi zůstaly trvalé následky po oboustranné zlomenině pánve. Sice chodí, na nožičky se postaví, ale zůstala mu strnulá chůze na vratkých nohou a někdy se trochu potácí. Chybí mu svalová hmota, která už ve starším věku nedorůstá. Pedro je hodný, kontaktní, nechá se hladit i nosit. Určitě může být i v bytě, protože je čistotný a perfektně používá kočičí záchod. Pedrouškovi hledáme domov u hodných lidí, kterým by nevadil jeho handicap.         

 

Skautík

6. 9. 2017

photo0015.jpg

Aktualizace 10.11.2017

Kocourek je bojovník, svou nemoc porazil a zranění si nepřipouští. Skautík tak vyhlíží domov, kde ho budou mít rádi i bez ocásku.

Paní Jana přijala do azylu zraněné černé koťátko z Litoměřic. Život mu zachránila paní, u které se objevilo na zahradě. Všimla si, že je zraněné a že kolem něj poletují mouchy. Kotě se jí povedlo odchytit až v sobotu, sjela s ním na veterinu, kde ho ošetřili. Koťátko už mělo ránu plnou červů.
Protože má paní již kočiček požehnaně, hledala pro kotě umístění. Jinde jí odmítli pomoci, proto koťátko nakonec skončilo u nás. A to přesto, že i my máme plno až po strop. Má se k světu, krásně baští, hned za ním do výběhu přišla další zvědavá koťata.

O ocásek bohužel Skautík přišel. Při převazu bylo zjištěno, že červi byli zažráni již příliš hluboko, aby se dal vyléčit běžnými postupy a rána tak byla potřeba vyčistit opravdu velmi hluboko do tělíčka. Naděje na vyléčení a přežití je 40% ano proti 60% že to nezvládne.

21316450_1392231200831638_6558314750714373284_o.jpg

 

 

 

 

 

21272460_1393714607349964_3653238646277585256_n.jpg

 

Gea

25. 8. 2017

utulek-azyl-adopce-kocka-gea.jpg

Asi roční sestřička Bobtíka.

 

Zelenoočka

16. 8. 2017

zelenoocka.jpg

azyl-adopce-utulek-kocka-zelenoocka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Kočičce chybí špičák.

 

Bobtík

13. 8. 2017

bobtik.jpg

Asi 1-2 letý kocourek BOBTÍK se po operaci očka krásně zotavil. Bylo nutno upravit oční mžurku a odstranit srůsty na třetím víčku. Nyní si Bobtík lebedí, očíčko bude v pořádku a z Bobtíka se stal ukrutný mazel. Ani se mu nechce chodit ven, a stále číhá, kdy půjde paní Jana okolo a mohl by se alespoň na chvilku pomazlit. Bobtík je také převzatý z útulku Felca Louny a chybí mu ocásek. Je kastrovaný, čistotný a netrpělivě čeká na svého dvojnožce. Je velmi hravý a přítulný a potřeboval by k sobě kočičí kamarádku.

 

Kája

23. 7. 2017

azyl-adopce-utulek-kocour-kaja.jpg

Malý mramorovaný kocourek Kája, nejspíš kříženec bengálky. Je mu maximálně 1 rok a je kastrovaný. Měl ošklivý zánět dásní.

 

Maťásek

23. 7. 2017

utulek-azyl-adopce-kocour-matasek.jpg

MAŤÁSEK je asi dvouletý kocourek s dlouhou srstí. Muselo mu být odstraněno očičko. Je to velký mazel. I přes svůj handicap by uvítal domov.

 

Malenka

26. 5. 2017

img_20171129_170733.jpg

kastrovaná, očkovaná, k říjnu 2017 asi roční

17.1.2017

Bylo to takhle na začátku zimy, když se jedna slečna šla projít po pražském sídlišti. Ano, po sídlišti, všechny nejsou jen shluk betonových krabic :-) A jak se tak procházela, její pozornost upoutala zvláštní krabice, která pomňoukávala. Slečna krabici otevřela a tam bylo 7 malých koťátek, asi 1 měsíc starých, pravděpodobně sourozenců. Na procházku zapomněla a krabice putovala k ní domů i s obsahem. Děti už naštěstí samy papaly, takže měla o starost méně. Všechny se jí podařilo zachránit, ani jedno neodešlo za duhový most. A zároveň také hledala nové domovy. Mimo jiné i proto, že sousedům se takové nadělení ve vedlejším bytě moc nezamlouvalo. Slečna je však pracovně velmi vytížena a tak se jí podařilo zatím umístit pouze dvě koťátka. Zoufalá ze situace se na nás obrátila o pomoc. A tak se k nám do azylu dostal rezavý Paleček a tříbarevná Malenka.

Pro Malenku hledáme domov v domku se zahrádkou.

 

 

Tři ze sídlištní krabice

11. 3. 2017

17204242_10211064168736061_975050963_n.jpg17270199_10211064168936066_908225136_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17204494_10211064169656084_1289054809_n.jpg

Bylo to takhle na začátku zimy, když se jedna slečna šla projít po pražském sídlišti. Ano, po sídlišti, všechny nejsou jen shluk betonových krabic :-) A jak se tak procházela, její pozornost upoutala zvláštní krabice, která pomňoukávala. Slečna krabici otevřela a tam bylo 7 malých koťátek, asi 1 měsíc starých, pravděpodobně sourozenců. Na procházku zapomněla a krabice putovala k ní domů i s obsahem. Děti už naštěstí samy papaly, takže měla o starost méně. Všechny se jí podařilo zachránit, ani jedno neodešlo za duhový most. A zároveň také hledala nové domovy. Mimo jiné i proto, že sousedům se takové nadělení ve vedlejším bytě moc nezamlouvalo. Slečna je však pracovně velmi vytížena a tak se jí podařilo zatím umístit pouze dvě koťátka. Zoufalá ze situace se na nás obrátila o pomoc. A tak se k nám do azylu dostal rezavý Paleček a tříbarevná Malenka.

Nyní dáváme do nabídky i tři další koťata - kluky. Dva jsou černí s bílou náprsenkou jak přes kopírák. Poznávací znamení je, že jeden z nich má zlomený ocásek. Krasavec je i třetí černobílý kocourek.

Kocourci jsou umístěni v pražském depozitu. Vše další vám o nich poví slečna Martina, tel. 733 729 658.

 

 

Pan Starosta

17. 1. 2017

Aktualizace 4.11.2017

Pan Starosta dostal včera na klinice smutnou zprávu.  Vyšetření CT a RTG ukázala dva poraněné krční obratle a nevratně poškozenou míchu. Kocourek se na zadní nožičky už nikdy nepostaví, operace není možná. Na klinice to bylo všem líto, mazlil se s lékaři i sestřičkami a byl ke všem moc milý. Takže zůstane v azylu už navždy jako milovaný mazlíček. Paní Jana s ním denně cvičí a myje ho kvůli inkontinenci a kocourek je zde šťastný

Pokud by se našel někdo, kdo by kocourka chtěl  adoptovat, bránit se nebudeme. Vzhledem k jeho postižení ale asi na krásný domov štěstí nemá. Ale zázraky se dějí, třeba se jeden přihodí i tomuto milému pohodovému kocourkovi.

Celý jeho příběh naleznete níže, pod fotografií.

23032448_1441492882572136_6370874250995239857_n.jpg

17.1.2017

Představujeme našeho dalšího nalezence, zraněného kocoura, který byl nalezen u čerpací stanice za Libochovicemi ležící v příkopu u silnice. Bohužel má nehybné zadní nožičky, dle veterináře poškozenou páteř po úrazu nejspíš po zásahu člověka (úraz po sražení autem má jiný mechanismus). Pánev zlomená není, Je naděje, že ani páteř není poškozená, ale jen utlačená velkým hematomem. Zatím Pan Starosta baští ATB a kromě toho papá všechno, co mu předložíme, moc mu chutná a dává si do nosu. Je také moc hodný, milý a kontaktní. Ze svého pelíšku vše kolem sebe pozoruje moudrýma očima a se shovívavým výrazem, proto to jméno. Kromě zranění je doslova obsypán klíšťaty, paní Jana mu jich zatím vyndala asi 20 a další nechá zase na zítra, aby kocourka moc nestresovala. Takže tím je popřen mýtus o tom, že klíšťata zabíjí mráz, kocour ležel venku ve sněhu a na mrazu delší dobu.

Kocourek je velice špinavý, ale určitě žil u lidí. Mazlení si užívá neskonale. Jakmile ho paní Jana vezme do náruče, přitiskne se k ní celým tělíčkem, hlavičku zaboří paní Janě ke krku a spustí motůrek. Při vyndavání klíšťat je velmi trpělivý, jen na straně, kde má zranění, při zákroku trochu protestuje.

img_20170116_184931.jpg

21.1.2017

Kocourek byl včera na vyšetření na mělnické klinice. Zjistilo se, že jeho problémy jsou vážnější, než jsme mysleli. Podle sono vyšetření je nefunkční močový měchýř a svaly, které pomáhají správné funkci. Od lékaře dostal léky, které by měl napomoci k regeneraci a nastartování funkčnosti. Šance je 50 na 50... Co se týče jeho neschopnosti chodit, zde jsme optimističtější. Kocourek má sice jednu tlapičku téměř bez citu, ale v té druhé je ho dost. Problémem je, že ta "zdravá" je zároveň ve stehně podélně zlomená. Musíme tedy počkat, až zlomenina sroste. zatím pana Jana nastolila metodu, která pomohla Fanynce- nožičky masíruje, tu zlomenou samozřejmě velmi opatrně. A utírá kocourkovi zadeček, protože není schopný si sám dojít na záchůdek a vzhledem k problémům s močovým měchýřem je inkontinentní. Pan Starosta má ale i kočičí ošetřovatelku. Po boku má stále kočičku Adinku, která je k lidem nedůvěřivá. S trochou štěstí naučí Adinka Pana Starostu chodit a on jí důvěře k lidem.

19012017020_2.jpg

17.5.2017

Pan Starosta byl na rentgenu páteře. Zjistilo se, že má dva obratle zatuhlé - nepohyblivé, vypadají jako srostlé. Navíc na jednom z nich je malý výrustek. Operaci veterinář nedoporučuje. Kocourek má v nohou cit a neustálou rehabilitací se nejspíš jednou na nožky postaví. Operace je však velmi riziková a mohla by přinést místo úlevy úplnou ztrátu citu v nožkách. To riskovat nechceme.

11.7.2017

Pan Starosta včera absolvoval první vyšetření dornovou metodou u MVDr. Jany Blažkové na veterinární klinice v Praze. Vyšetření trvalo celých 30 minut a kocourek byl velmi trpělivý. I když ke konci už malinko rozladěný - přece jen to na něj bylo dlouhé a paní doktorka odhalila několik bolestivých míst, jejichž vyšetření nebylo úplně příjemné. Hlavní informace pro nás byla ta, že vůbec není jisté, zda mu rehabilitace pomůže postavit se na nožičky. Naše domněnka, že kocourek utrpěl úraz po srážce s autem, je podle paní doktorky mylná. Při samotném vyšetření bylo totiž odhaleno množství různě starých zhojených traumat a zlomenin v oblasti beder, zadních nohou a pánve. Kocourkovi někdo zcela plánovitě ubližoval - mechanismus zranění nasvědčuje opakovaným úderům tupým předmětem (např. lopatou). Dobrá zpráva naopak je, že cit v nožičkách přetrvává, i když je nutné posilovat již částečně atrofované svaly. Paní Jana dostala přesné instrukce jak s kocourkem pracovat a co vše má sledovat, aby mohla posoudit kocourkovy pokroky.

U vyšetření byl celou dobu přítomen i náš příznivec, který chtěl celé "sezení" uhradit. Když ale paní doktorka prohlásila, že první ošetření je pro náš azyl  zdarma, všichni jsme ztratili řeč.

Paní doktorce i našemu příznivci mnohokrát děkujeme za čas a jejich ochotu.

img_20170705_184250.jpgimg_20170710_180021.jpg

 

 

 

img_20170710_180403.jpg

 

 

 

 

 

img_20170710_180559.jpg

 

 

img_20170710_181617.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Lukášek

29. 12. 2016

photo0019.jpg

Vhodný do bytu, kastrovaný, testovaný na FIP, k říjnu 2017 asi 7 měsíců

28.12.2016

Nový obyvatel azylu  byl nalezen v Chomutově. Je to asi tříměsíční chlapeček , zdá se být v dobrém zdravotním stavu, jen ho paní Jana musí vykrmit, je hubený. Je to zlatoušek, snad až moc hodný a vážný, takže doufáme, že ho naše kotěcí parta trochu rozdovádí.

únor 2017

Lukášek se vrátil po několika týdnech z adopce. Jako důvod byla jeho údajná přetrvávající nemoc. Při příjmu byl posmutnělý, s lehkou vodnatou rýmou, ale jinak zdravý. Ještě v průběhu toho samého dne se Lukášek probral k životu, řádil s ostaními koťaty a do dvou dnů byla pryč i rýma.

utulek-azyl-adopce-kocour-lukasek.jpg

utulek-azyl-adopce-kocour-lukasek.jpg

 

Aranka

27. 11. 2016

azyl-adopce-utulek-kocka-popelka.jpg

Stáří k listopadu 2017 cca 1,5 roku

Aranka se potulovala po Černivě, aniž by se kdo k ní jako majitel hlásil. Občas přišla do azylu na jídlo, občas na pár dní zmizela neznámo kam. Až jednou přišla a kulhala. Nechala se bez problémů chytit a prohlédnout. Paní Jana zjistila, že má zlomenou nožičku. Aranku jsme nechali ošetřit a ubytovali ji po dobu nemoci s tím, že po vyléčení se asi vrátí ke svému způsobu života. Opak je pravdou. Arance se v azylu zalíbilo a čeká zde na svůj domov..

 

Kočka Clea

21. 10. 2016

utulek-azyl-adopce-kocour-clea.jpg

Kočička byla nalezena v Ústí nad Labem, ve čtvrti Předlice. Stále ležela ještě s jednou kočičkou bez pomoci odevzdána osudu na silnici. Než se dočkali zájmu člověka, druhou kočičku zajelo auto. Cleušce je asi 1,5 roků (k říjmu 2017), je kastrovaná a očkovaná. Hledá domov v bytě nebo v domku se zabezpečeným výběhem výhradně jako jedináček. Před ostatními kočičkami má velký respekt a utíká před nimi.

utulek-azyl-adopce-kocka-clea.jpg

 

Damián - pan úžasný bez očka

7. 3. 2015

Pan úžasný bez očka, zvaný Damián,  je cca 4 roční kocourek (k říjnu 2017), je kastrovaný, očkovaný

pan-uzasny3.jpgÚžasňák je mouratobílý kocourek s bílými fusekličkami a náprsenkou. Pan úžasný je po operaci, kdy mu bylo vyčištěno a zašito oko, které nejspíš po úrazu prasklo a v jamce zůstalo lůžko, které se zanítilo. Nyní je Úžasňáček  jednoočko. Nijak mu to nevadí, je to nesmírně pozitivní kocour. Je velmi společenský, hravý, dokáže si vyhrát s čímkoliv a s kýmkoliv. Ke zvířatům je velmi vstřícný a přátelský. Úžasňáček by byl šťastný s nějakým kamarádem, sám by byl asi smutný. Rád by někomu dělal společnost. K lidem je přítulný a hodný.

Damiánkovi se kůže nad operovaným očičkem občas trochu nafokne a po nějaké době zase splaskne. Příčinu neznáme a nepřišli na ni ani na specializované klinice. Daminánek působí v době "nafouknutí" malinko unaveně a mrzutě, ale jinak ho to neomezuje. Napínající se kůže prostě není zrovna moc pohodlná.

14.1.2016

kocourkovi byla znovu operována rána po oku odstraněném před dvěma lety. Rána mu opakovaně hnisala a nafukovala se. Nyní byla odstraněna mrtvá nekrotická tkáň a na laboratorní výsledky z odebraných vzorků si počkáme asi týden.

 

 

Pokud byste chtěli dát hendikepovanénu Úžasňáčkovi domov v domku se zahrádkou, zavolejte 416 591 322 nebo 777 444 373.

 

Líbí se Vám Damián?

  • Zavolejte nám!

Zavolejte nám na telefonní číslo 777 444 373 nebo 416 591 322, sjednáme Vám s Damiánem schůzku, abyste se mohli lépe poznat. Nemůžete se nám dovolat? Pošlete nám SMS!

  • Nedovolali jste se? Pošlete nám SMS!

Možná se nám nemůžete dovolat, tak to asi právě opečováváme kočičky a nebo jsme na vyšetření na veterině. Pošlete nám SMS na číslo 777 444 373 a my se Vám ozveme zpět.

Například: Dobry den, mam zajem o Damiana. Prosim o zavolani. Dekuji Novakova

  • Pošlete nám emailovou zprávu!

...a nebo nám nechte zde vzkaz a my se vám ozveme zpátky. Nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo, Vaše jméno a jméno kočičky.

Například: Dobrý den, mám zájem o Damiána. Mé jméno je ...... a telefonní číslo je ........ Děkuji za zavolání zpět.
 

Pošlete nám vzkaz zde.