Jdi na obsah Jdi na menu
 


► NABÍDKA KOČEK

Na této stránce najdete kočky z útulku Černiv určené k adopci, které hledají nový domov u dobrých lidí. Mnohdy mají za sebou nejen těžké období, ale i těžká zranění nebo nemoci. Kočičky v nabídce jsou vyléčené a připravené začít život v nové rodině.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 

Příspěvky

Justýnka

11. 4. 2018

azyl-adopce-utulek-kocka-julinka.jpg

Slepá kočička Julinka přišla do azylu těsně po kastraci a byla již v adopci v novém domově. Ten byl bohužel po několika málo dnech zrušen. Při odstraňování stehů po kastraci - na vytažení už byla opět v azylu - byla zjištěna velká pupeční kýla staršího data, a my se divíme, proč veterinář kýlu neoperoval během narkózy. Takto ji bude čekat ještě jedna operace. Julinka je stará kočička, byla podvyživená, se svrabem v ouškách a je téměř bez zubů. Paní doktorka vyslovila možnou hypotézu, že ztratila zrak po úrazu hlavy. Další se dozvíme po vyšetření na specializované oční klinice v Praze, kam jsme objednáni na 26. dubna. V azylu pro ni nejsou dobré podmínky, potřebovala by být sama nebo s jednou kočičkou u zkušeného kočkomila, který opatruje hendikepovaná zvířátka. Pokud by se takový našel a mohl by Julince nabídnout domov, bylo by to pro ni velké štěstí.

V azylu jsme ji přejmenovali na Justýnku - s původním jménem se pro paní Janu nese bolestná vzpomínka na jinou kočičku.

Aktualizace 20.4.2018

Využili jsme nabídky na dřívější termín vyšetření očí u specialisty. Tímto vyšetřením se prokázalo, že Justýnka je slepá již od narození.

Aktualizace 6.6.2018

Justýnka je po operaci veliké kýly. Vše prohběhlo v pořádku a je naděje, že se rána bude dobře hojit. Justýnka je klidná a trpělivá.

obraz9541.jpg

obraz9543.jpg

 

 

 

Maxík

22. 3. 2018

azyl-adopce-utulek-kocour-maxik.jpg

Maxík je  kastrovaný 5 let starý kocour (k březnu 2018) Má rád kočky, malé psy i děti. Při nálezu měl kožíšek tak zdredovaný, že jsme ho museli ostříhat. Až kožíšek doroste, bude z  kocourka zase krasavec. Ale hlavně je moc hodný, rád se mazlí úplně s každým a tak by nový domov opravdu moc potřeboval.

 

Míšenka

10. 3. 2018

azyl-adopce-utulek-kocka-misenka--1-.jpg

Míšenka, 6 měsíců (k březnu 2018) stará kočička byla spolu s dalšími čtyřmi koťaty zachráněn v ovocném sadu v Třebívlicích.

23376132_1445701045484653_1243058654615417501_n.jpg

Míšenka při příchodu do azylu

 

Jonatánka

10. 3. 2018

azyl-adopce-utulek-kocour-jonatan.jpg

Z Jonatána je Jonatánka. Kocourek je vlastně kočička :-D

Jonatánek, 6 měsíců (k březnu 2018) starý kocourek byl spolu s dalšími čtyřmi koťaty zachráněn v ovocném sadu v Třebívlicích.

Je velmi společenský a potřebuje do nového domova jít s některou další kočičkou nebo aby na něj kamarád doma čekal.

23319413_1445700808818010_9193945394392136246_n.jpg

Jonatán při příchodu do azylu

 

Podléška Polly

28. 2. 2018

azyl-adopce-utulek-kocka-podleska-polly.jpg

Pollynka je stará asi 3 roky (k březnu 2018) a v první chvíli na ní zaujmou krásné obrovské oči zvláštní zelenožluté barvy.

Kočička byla nalezena v Lovosicích v Lovošské ulici a na první pohled nevypadá jako toulavá. Je bez parazitů (blechy, svrab), výborně živená s čistým lesklým kožíškem. Na ulici určitě nežila dlouho, maximálně několik málo dní.

 

Gábinka

6. 1. 2018

azyl-adopce-utulek-kocka-gabinka.jpg

Gabča, kastrovaná - asi 7 měsíců  (k dubnu 2018)

do azylu se dostala jako asi 3-4 týdenní kotě vytažené někde ze škarpy, vypadala, že to nepřežije. Byla krmena mlékem pro kotata po 3-4 hodinách, nechtěla moc papat. Po pár dnech si čuchla k syrovému srdci a začla se cpát, od tý doby papá hezky. Masíčko všeho druhu - syrové i vařené, konzervičky Cosma, v nejhorším i Felixe pro kotata v želé,
strouhaný tvrdý sýr, jogurt, tvaroh.

Gábinka si velmi rozumí s kocourkem Hugem a do adopce půjdou jen spolu.


Gabča má černou srst s bílými chlupy vespod, při hlazení proti je
prošedivělá, je jednou očkovaná, druhé ji čeká v 1.polovině ledna. Na blechy,
klíštata a červy dostala Advocate. Se záchůdkem nemá sebemenší problém.

Gábi je v Lounech u paní Ireny 604 585 954.

 

Kelinka

11. 12. 2017

azyl-adopce-utulek-kocka-kelinka.jpg

Kelinka byla nalezena prochladlá a hladová v lovosickém TRCZu. Podle RTG má zlomeninu pánve staršího data, která ji hodně bolí. Čeká ji nyní rekonvalescence 6 týdnů s maximálním omezením pohybu. Také bylo zjištěno, že byla už v minulosti kastrovaná. Kelinka určitě žila u lidí v bytě, chová se jako jedináček – nemá ráda ostatní kočičky, bojí se jich. Je moc hodná a trpělivá, k lidem přítulná.

 

Světluška

7. 11. 2017

photo0022.jpg

 

Kočička nalezená v Lovosicích dostala jméno SVĚTLUŠKA. Je asi dvouletá ( k listopadu 2017) a nejspíš se ztratila. Světluška je hodná kočička zvyklá na lidi, i když je zatím trochu vykulená.

azyl-adopce-utulek-kocka-svetluska.jpg

 

Hugo

30. 10. 2017

azyl-adopce-utulek-kocour-hugo.jpg

Naše depozitářka Krista má nový přírůstek – maličkého kocourka HUGOUŠKA. Koťátka byla tři, byla nalezena v obci Klapý a dvě z nich už jsou umístěna v adopci. Hugoušek na svůj domov teprve čeká. Je hodně mazlivý, už umí chodit na kočičí záchůdek a hezky papá – nejvíc mu chutná masíčko.

Hugo byl od paní Kristy převezen do Loun. 

Hugo si moc rozumí s Gábinkou, do nového domova jsou nabízeni pouze spolu.

Kdo by chtěl kocourkovi poskytnout domov, volejte prosím 604 585 954, p. Irena.

utulek-azyl-adopce-kocour-hugo.jpg

 

Pedro

28. 9. 2017

azyl-adopce-utulek-kocour-pedro.jpg

azyl-adopce-utulek-kocour-pedro1.jpg

  Krásný velký kocour nalezený u Siřejovic. Zachránila ho paní, která zde již v minulosti zachránila několik opuštěných koťat. Pedro je kastrovaný cca 6-8 letý zrzavý červený hodný kocourek. Pobýval v areálu továrny, kde ho krmili a po dvou měsících ho našli zraněného, sraženého autem. Ošetřila ho MVDr. Dubická. Pedrovi zůstaly trvalé následky po oboustranné zlomenině pánve. Sice chodí, na nožičky se postaví, ale zůstala mu strnulá chůze na vratkých nohou a někdy se trochu potácí. Chybí mu svalová hmota, která už ve starším věku nedorůstá. Pedro je hodný, kontaktní, nechá se hladit i nosit. Určitě může být i v bytě, protože je čistotný a perfektně používá kočičí záchod. Pedrouškovi hledáme domov u hodných lidí, kterým by nevadil jeho handicap.         

 

Gea

25. 8. 2017

utulek-azyl-adopce-kocka-gea.jpg

Asi roční sestřička Bobtíka.

 

Zelenoočka

16. 8. 2017

zelenoocka.jpg

azyl-adopce-utulek-kocka-zelenoocka.jpg

Zelenoočka je úžasná kočička, která nutně potřebuje svůj domov a mazlitele. V azylu je nešťastná, paní Jana na ní nemá tolik času, kolik by kočička potřebovala.Kočičce chybí špičák.

 

Bobtík

13. 8. 2017

bobtik.jpg

Asi 1-2 letý kocourek BOBTÍK se po operaci očka krásně zotavil. Bylo nutno upravit oční mžurku a odstranit srůsty na třetím víčku. Nyní si Bobtík lebedí, očíčko bude v pořádku a z Bobtíka se stal ukrutný mazel. Ani se mu nechce chodit ven, a stále číhá, kdy půjde paní Jana okolo a mohl by se alespoň na chvilku pomazlit. Bobtík je také převzatý z útulku Felca Louny a chybí mu ocásek. Je kastrovaný, čistotný a netrpělivě čeká na svého dvojnožce. Je velmi hravý a přítulný a potřeboval by k sobě kočičí kamarádku.

 

Damián - pan úžasný bez očka

7. 3. 2015

Pan úžasný bez očka, zvaný Damián,  je cca 4 roční kocourek (k říjnu 2017), je kastrovaný, očkovaný

pan-uzasny3.jpgÚžasňák je mouratobílý kocourek s bílými fusekličkami a náprsenkou. Pan úžasný je po operaci, kdy mu bylo vyčištěno a zašito oko, které nejspíš po úrazu prasklo a v jamce zůstalo lůžko, které se zanítilo. Nyní je Úžasňáček  jednoočko. Nijak mu to nevadí, je to nesmírně pozitivní kocour. Je velmi společenský, hravý, dokáže si vyhrát s čímkoliv a s kýmkoliv. Ke zvířatům je velmi vstřícný a přátelský. Úžasňáček by byl šťastný s nějakým kamarádem, sám by byl asi smutný. Rád by někomu dělal společnost. K lidem je přítulný a hodný.

Damiánkovi se kůže nad operovaným očičkem občas trochu nafokne a po nějaké době zase splaskne. Příčinu neznáme a nepřišli na ni ani na specializované klinice. Daminánek působí v době "nafouknutí" malinko unaveně a mrzutě, ale jinak ho to neomezuje. Napínající se kůže prostě není zrovna moc pohodlná.

14.1.2016

kocourkovi byla znovu operována rána po oku odstraněném před dvěma lety. Rána mu opakovaně hnisala a nafukovala se. Nyní byla odstraněna mrtvá nekrotická tkáň a na laboratorní výsledky z odebraných vzorků si počkáme asi týden.

 

 

Pokud byste chtěli dát hendikepovanénu Úžasňáčkovi domov v domku se zahrádkou, zavolejte 416 591 322 nebo 777 444 373.

 

Líbí se Vám Damián?

  • Zavolejte nám!

Zavolejte nám na telefonní číslo 777 444 373 nebo 416 591 322, sjednáme Vám s Damiánem schůzku, abyste se mohli lépe poznat. Nemůžete se nám dovolat? Pošlete nám SMS!

  • Nedovolali jste se? Pošlete nám SMS!

Možná se nám nemůžete dovolat, tak to asi právě opečováváme kočičky a nebo jsme na vyšetření na veterině. Pošlete nám SMS na číslo 777 444 373 a my se Vám ozveme zpět.

Například: Dobry den, mam zajem o Damiana. Prosim o zavolani. Dekuji Novakova

  • Pošlete nám emailovou zprávu!

...a nebo nám nechte zde vzkaz a my se vám ozveme zpátky. Nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo, Vaše jméno a jméno kočičky.

Například: Dobrý den, mám zájem o Damiána. Mé jméno je ...... a telefonní číslo je ........ Děkuji za zavolání zpět.
 

Pošlete nám vzkaz zde.