Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kocour Dráteníček

25. 1. 2015

dratenicek.jpg

Dráteníček se k nám přitoulal v květnu 2014. Chodil tajně k nám na jídlo, na krku měl drát. Trvalo dlouho, než se podařilo odchytit. Býval hodně nedůvěřivý, po odstraněšní drátu velmi plachý. S lidmi už nechtěl nic mít. Po vypuštění z karantény se odebral do venkovního výběhu a tam zůstával celou dobu. Do kočkária mezi kočky a lidi se bál. Pak se to trošku zlepšilo. Začínalo mu docházet, že všichni lidé nejsou špatní.

Kocourek se za ten rok a půl, co je u nás, dobře socializoval, i když je stále vůči lidem opatrný. Člověk si musí postupně získat jeho hebké a křehké kočičí srdce. Dráteníčka nabízíme pouze k ženě - mužů se vysloveně bojí.

Kocourek potřebuje být ve větším prostoru, tedy rozměrnějším bytě se zasíťovaným balkonem nebo domku se zabezpečeným výběhem. U nové majitelky může být jako jedináček nebo i kamarád k jiné kočičce.

 

Líbí se Vám Dráteníček?

  • Zavoltej nám!

Zavolejte nám na telefonní číslo 777 444 373 nebo 416 591 322, sjednáme Vám s Dráteníčkem schůzku, abyste se mohli lépe poznat. Nemůžete se nám dovolat? Pošlete nám SMS!

  • Nedovolali jste se? Pošlete nám SMS!

Možná se nám nemůžete dovolat, tak to asi právě opečováváme kočičky a nebo jsme na vyšetření na veterině. Pošlete nám SMS na číslo 777 444 373 a my se Vám ozveme zpět.

Například: Dobry den, mam zajem o Dratenicka. Prosim o zavolani. Dekuji Novakova

  • Pošlete nám emailovou zprávu!

...a nebo nám nechte zde vzkaz a my se vám ozveme zpátky. Nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo, Vaše jméno a jméno kočičky.

Například: Dobrý den, mám zájem o Dráteníčka. Mé jméno je ...... a telefonní číslo je ........ Děkuji za zavolání zpět.
 

Pošlete nám vzkaz zde.