Jdi na obsah Jdi na menu
 


Umístěné kočičky

Sem budeme nyní přesouvat všechny umístěné kočičky :-)
 

 

Rubriky

Ema

Příspěvků: 1

Příspěvky

Rudík

17. 3. 2018

azyl-adopce-utulek-kocour-rudik.jpg

Kocourka přesouváme do virtuální adopce z důvodu nemocných ledvin. Stěhujeme ho do našeho depozita LDN, kde bude mít krásné zaopatření a hezký život. Přihlásila se nám paní, která se stará o kočičky v jednom kravíně a Rudík pochází odsud. V poslední době se začal toulat a opakovaně utíkal. Vypadá to, že nastal čas na kastraci. V tomto místě je ale o kočky dobře postaráno, ošetřuje je zde veterinář při pravidelných návštěvách.

 

Myšilovky Trio

14. 3. 2018

obraz9349.jpg

Kočičky (kastrované) hledají společný domov jako myšilovky. Po dohodě můžeme zajistit i převoz.

Dvě z kočiček již domov mají. Třetí, plachá holčička, stále čeká na nějakou tu svou stáj.

 

Myšilovky duo

14. 3. 2018

obraz9350.jpg

Kočičky (kastrované) hledají společný domov jako myšilovky.

 

Amálka a Adélka

7. 3. 2018

20180305_145030.jpg

20180305_144800.jpg

Koťata z nádraží Břvany  už jsou trošku odrostlejší, asi 8 měsíců (k březnu 2018). Jsou tříbarevná, takže nejspíš holky. Na kolejišti jim hrozilo nebezpečí života. Jsou z toho přesunu trochu mimo, ale nejsou to divočáci, nechají se hladit i chovat. 8.3. jdou na kastraci a pak mohou hned do nových domovů. Holky jsou na sebe zvyklé, rádi bychom proto, aby do nového domova odešly spolu.

Holky už jsou taktéž po kastraci. Přestože byly původně venkovní, teď si  vyloženě užívají teplo a pohodlí postele a jsou mazlivé.

Všimněte si, že jedna z nich má v této době velmi moderní zbarvení: každá půlka hlavičky má jinou barvu a rovná dělící čára se táhne přesně v polovině od čelíčka až po nosánek. Kočička dostala jméno Amálka, druhá je Adélka.

Umístěny jsou v Lounech, 604 585 954, p. Irena

azyl-adopce-utulek-kocka-z-brvan.jpg

 

Babča

7. 3. 2018

28577808_1552692698118820_5557007517647248720_n.jpg

Tato mourinka je hodně hodně stará babička a pochází původně z Loun. Léčili jsme jí ošklivou bouli na krku, což se naštěstí podařilo.  Absolvovala velké vyšetření a revizi zubů v narkóze. Takže teď už jí jí nezbyly zuby vůbec žádné. Mourince to ale naštěstí nevadí a baští líp než dřív, asi se jí hodně ulevilo. Je to moc hodná přítulná kočička se zelenýma očima, a i když jsme ji zařadili pouze do virtuální nabídky, bylo by skvělé, kdyby našla domov na klidné dožití.

 

(490)Miky

28. 2. 2018

azyl-adopce-utulek-kocour-miky.jpg

Miky je asi 5 měsíců starý (k březnu 2018) očkovaný kocourek. Toulal se v areálu lovosického TRCZu.

Miky je naprosto pohodový kocourek, liánovitý mazel, který se kolem vás obtočí a nechá se chovat, pusinkovat a mazlit do zbláznění. Tedy toho vašeho, protože Mikiho potřeba mazlení je neuvěřitelně neukojitelná. Mky miluje naprosto vše živé - kočky, pejsky, lidi... Cokoliv živého se nachází v jeho blízkosti, stane se obratem objektem jeho lásky.

Čistotnost je samozřejmostí. Nikdo ho nemusel na záchůdek učit. Myslíme si proto, že žil v bytě / domě se svou rodinou. Jak se ocitl na ulici zůstane nejspíše Mikiho tajemstvím.

 

Bradík

13. 2. 2018

azyl-adopce-utulek-kocour-bradik.jpg

Bradík je asi 2 - 3 roky starý kocourek (k únoru 2018), který začal docházet na krmení do azylu asi před rokem. Z počátku plachý kocourek se osměloval stále více a více, až se nechal i pohladit. Paní Jana ho postupně ochočila až do dnešní mazlicí podoby. Chtěli jsme ho samzřejmě okamžitě také nechat vykastrovat, ale paní doktorka zjistila, že už není co by mu vzala.

Kocourek nikoho z okolí není, možná jde o vyhozené nepohodlné zvířátko. Jméno dostal po své černé bradičce, kterou mi ovšem při  focení neukazál.

 

Casanova

20. 1. 2018

azyl-adopce-utulek-kocour-casanova.jpg

Krásný velký hodný kocour byl nalezen na silnici poblíž Duchcova a už absolvoval kastraci. Vypadá že je mladý, asi 2 roky, má krásné bílé zuby a něžné srdíčko. Hned se mazlil a vtíral se do náruče, asi byl moc rád, že ho někdo našel. Má nezdolný apetit. Líbilo by se mu v domě se zahradou, rád chodí ven.

 

Bubu

6. 1. 2018

azyl-adopce-utulek-kocka-bubu1.jpg

Kočička Bubu pochází z listopadového odchytu v lokalitě Vrbičan. V místě všechny kočičky krmila hodná paní, bohužel se obávala o jejich životy. Blízko je škola, jejíž žáci po kočičkách házeli kameny a všelijak jim ubližovali.

Fotka pod textem je pořízena těsně po odchytu a já si nebyla jista, zda její výraz představuje znechucení, naštvání, uražení nebo něco ještě úplně jiného. Kouká jak bubák, tak se jméno nabízelo samo.

Holčička měla nějakou dobu na mále, byla masivně začervena a umírající červi jí otravovali organismus. Je to ale velká bojovnice a z naštvaného výrazu už zůstalo jen to jméno.

azyl-adopce-utulek-kocka-bubu.jpg

 

Valinka

27. 12. 2017

azyl-adopce-utulek-kocka-valinka.jpg

Rezavá číča byla nalezena 16.12.2017 večer na silnici mezi obcemi Mnichovský Týnec a Chraberce poblíž Loun v husté chumelenici. Je to holka, bud britka nebo kříženec britky, není tlustá, ale huňatá, zbodla skoro sama celou konzervu felixe a uvelebila se p. Ireně v posteli na polštáři, mazel, klidná, na Renetku ani nezavrčela, když se k ní hned tulila. Majitel se neozval.

Naprosto nekonfliktní zvířátko, vyloženě potřebuje člověka ve své blízkosti, který se jí bude věnovat hlavně s mazlením a bude ji rozmazlovat. Nový domov potřebuje opravdu urgentně. S ostatními ani nejí, když dostane svou misku, papá, ale jakmile přijde jiná kočka blíž, odejde a přenechá jí svoje jídlo. Kouká se na hrající si kotata, ale nezapojuje se do hry. Potřebuje být opravdu jedináček s obětavým člověkem, pak určitě úplně rozkvete.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »