Jdi na obsah Jdi na menu
 


Damián - pan úžasný bez očka

7. 3. 2015

Pan úžasný bez očka, zvaný Damián,  je cca 4 roční kocourek (k říjnu 2017), je kastrovaný, očkovaný

pan-uzasny3.jpgÚžasňák je mouratobílý kocourek s bílými fusekličkami a náprsenkou. Pan úžasný je po operaci, kdy mu bylo vyčištěno a zašito oko, které nejspíš po úrazu prasklo a v jamce zůstalo lůžko, které se zanítilo. Nyní je Úžasňáček  jednoočko. Nijak mu to nevadí, je to nesmírně pozitivní kocour. Je velmi společenský, hravý, dokáže si vyhrát s čímkoliv a s kýmkoliv. Ke zvířatům je velmi vstřícný a přátelský. Úžasňáček by byl šťastný s nějakým kamarádem, sám by byl asi smutný. Rád by někomu dělal společnost. K lidem je přítulný a hodný.

Damiánkovi se kůže nad operovaným očičkem občas trochu nafokne a po nějaké době zase splaskne. Příčinu neznáme a nepřišli na ni ani na specializované klinice. Daminánek působí v době "nafouknutí" malinko unaveně a mrzutě, ale jinak ho to neomezuje. Napínající se kůže prostě není zrovna moc pohodlná.

14.1.2016

kocourkovi byla znovu operována rána po oku odstraněném před dvěma lety. Rána mu opakovaně hnisala a nafukovala se. Nyní byla odstraněna mrtvá nekrotická tkáň a na laboratorní výsledky z odebraných vzorků si počkáme asi týden.

 

Pokud byste chtěli dát hendikepovanénu Úžasňáčkovi domov v domku se zahrádkou, zavolejte 416 591 322 nebo 777 444 373.

 

Líbí se Vám Damián?

  • Zavolejte nám!

Zavolejte nám na telefonní číslo 777 444 373 nebo 416 591 322, sjednáme Vám s Damiánem schůzku, abyste se mohli lépe poznat. Nemůžete se nám dovolat? Pošlete nám SMS!

  • Nedovolali jste se? Pošlete nám SMS!

Možná se nám nemůžete dovolat, tak to asi právě opečováváme kočičky a nebo jsme na vyšetření na veterině. Pošlete nám SMS na číslo 777 444 373 a my se Vám ozveme zpět.

Například: Dobry den, mam zajem o Damiana. Prosim o zavolani. Dekuji Novakova

  • Pošlete nám emailovou zprávu!

...a nebo nám nechte zde vzkaz a my se vám ozveme zpátky. Nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo, Vaše jméno a jméno kočičky.

Například: Dobrý den, mám zájem o Damiána. Mé jméno je ...... a telefonní číslo je ........ Děkuji za zavolání zpět.
 

Pošlete nám vzkaz zde.