Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ottík

5. 4. 2015

ottik-zivajici.jpgottik2.jpgVirtuální adopcce Tracy Burns

Ottík - kastrovaný, očkovaný

Ottík (k dubnu 2015 cca 8 let) přišel  velmi zdevastovaný a rozhodl se zdevastavat i své okolí. Z kraje načůral kamkoliv - na zdi, na okna, na kamna, na kabát, na kabelku. Zvenčí značkoval celý dům. Během let, co je u nás, se z něj stal velmi pohledný a přítulný kocour. Ottík je mohutný kocour, až obrovský,  s velkou kulatou hlavou a malou bílou slzičkou pod krkem. Když jde, je to jako když přichází PAN Kocour. Moc rád se mazlí a svým lidem (momentálně paní Janě) bez rozmýšlení poskytne felinoterapii vždy, když se člověk necítí dobře.

Otíka bychom raději viděli u domku se zahrádkou, rád se proběhne a poleží na sluníčku. V každém případě však pouze jako jedináčka. Zůstala mu potřeba občas přeznačkovat své teritorium, pokud cítí výrazně pach jiného zvířete.

 

Líbí se Vám Ottík?

  • Zavolejte nám!

Zavolejte nám na telefonní číslo 777 444 373 nebo 416 591 322, sjednáme Vám s Ottíkem schůzku, abyste se mohli lépe poznat. Nemůžete se nám dovolat? Pošlete nám SMS!

  • Nedovolali jste se? Pošlete nám SMS!

Možná se nám nemůžete dovolat, tak to asi právě opečováváme kočičky a nebo jsme na vyšetření na veterině. Pošlete nám SMS na číslo 777 444 373 a my se Vám ozveme zpět.

Například: Dobry den, mam zajem o Ottika. Prosim o zavolani. Dekuji Novakova

  • Pošlete nám emailovou zprávu!

...a nebo nám nechte zde vzkaz a my se vám ozveme zpátky. Nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo, Vaše jméno a jméno kočičky.

Například: Dobrý den, mám zájem o Ottíka. Mé jméno je ...... a telefonní číslo je ........ Děkuji za zavolání zpět.
 

Pošlete nám vzkaz zde.