Jdi na obsah Jdi na menu
 


Staňte se virtuální maminkou nebo tatínkem!

Každý tvor na světě touží po lásce, objetí i milém přijetí mezi své, být součástí smečky nebo rodiny. Bohužel některé kočky takové štěstí nemají a žijí na okraji zájmu nás lidí. Jsou buď nemocné, staré, mohou se zdát ošklivé nebo i zlé. Na některé kočky nezavolal žádný zájemce (např. Pan Cibulka - 9 let ani jeden telefonát).  Pomozme ale i těmto, které potřebují naši pomocnou ruku.

Virtuální adopce aneb jak mohu pomoci

certifikat.jpegVšechny kočky nabízíme k virtuální adopci, díky které jim můžete přispět na živobytí v azýlku, na ošetření a nocleh.

  • Vyberte si některou z koček, které čekají na vaší pomoc.
  • Zadejte trvalý příkaz na náš účet č. 1005659319/0800 ve výši 300 Kč, 400 Kč, 500 Kč nebo více a do zprávy pro příjemce uveďte jméno kočky.
  • Vyplňte následující formulář a my se Vám ozveme zpět.
  • Jako poděkování Vám vydáme certifikát o virtuální adopci a dále potvrzení pro finanční úřad o přijetí daru.

 

Vyplňte tento formulář

Powered by 123FormBuilder | Report abuse

Často se může zdát, že některé kočičky jsou odmítavé, nepředvídatelné nebo i zlé. Pro mnohé z nich je to ale jen výraz jejich volání o pomoc, touze po svobodě nebo vyjádření své ztracené víry v dobro člověka, který je zradil a ublížil. Nezatracujme je!

Proč taky nejsem hezká kočka?

Lidský pohled na svět kolem sebe je často ovlivněn televizí, časopisy, články na internetu, kde mohou lidé vidět jen snímky koček různých ušlechtilých plemen, načesaných a krásných barev. Bohužel některé kočky se do této skupiny řadit nemohou a bývají tak lidmi opovrhovány. I ony ale potřebují plné bříško.

Kočičky hledají právě vás! Své maminky a tatínky!

Nepochopené kočky, ty méně atraktivní nebo ty nemocné také potřebují teplo, místo kam složit hlavu, kam si přijít pro ošetření bolavé tlapky nebo naplnit své bříško.